Eng Est Rus
Esita päring

Biopuhasti BIOC6

Küsi pakkumist
Biopuhasti BIOC6

Biopuhasti BIOC6

Biopuhasti BIOC6 on testitud Leedu akrediteeritud laboris ja CEsertifitseeritud (EN 12566-3) puhasti. Tänu klaasplastist korpusele on Eestis toodetud BIOC6 puhasti eriti vastupidav. Kuna BIOC6 puhastit toodetakse Eestis, on tootjal võimalik arvestada objektide iseärasustega ning vajadusel kohandada puhastisse minevaid sisendeid ja väljundeid.

Tänu väikese diameetriga kestale (d=1200mm) sobib BIOC6 biopuhasti ka nendesse kohtadesse, mis nõuavad madalat paigaldussügavust. See on eriti oluline nendes piirkondades, kus veetase on kõrge ning kus on pinnas savine või paene.

Aastas tarbib see biopuhasti vaid 240kw elektrit ning vajab hooldust kord aastas. Hoolduse jaoks on vajalik tellida paakauto.

BIOC6 biopuhasti paistab omasuguste seast silma ka hinna poolest – sama soetusmaksumuse eest on võimalik teenindada BIOC6-ga rohkem kasutajaid (kuni kuus tarbijat) kui teistel samaväärsetel puhastitel (3-5 tarbijat).

  • Testitud Leedu akrediteeritud laboris
  • CE sertifitseeritud (EN 12566-3)
  • Keemiliselt vastupidav klaasplastist korpus
  • Madal paigaldussügavus
  • Elektri tarbimine aastas ainult 240kw
  • Hooldatakse kord aastas
  • Eestis toodetud

Biopuhasti andmed

BioC6
Ühikud Väärtus
Inimesi ie Kuni 10
Reovee kogus m3/päevas 1
Elektri tarbimine kW/aastas 240
Elektriühendused 230V

Puhastuse tulemused

BOD5 mg/l 98%
COD mg/l 95%
SS  mg/l 98%

Küsi pakkumist

Joonised

PDF Icon

Hooldusjuhend

Lae alla

Teised tooted

Septikud

Septikud

Settemahuti ehk septik on hea võimalus reoveekäitlemiseks – see vajab vähe hooldust ning puhastab vett mehaaniliselt.

Mahutid

Mahutid

Mahuti on lihtne ja soodne viis kogu majapidamise reovesi koguda kinnisesse mahutisse. Teatud piirkondades on see ainuke võimalus reovee käitlemiseks.

Biopuhastid

Biopuhastid

Biopuhastit peetakse tänapäeval kaasaegseimaks ja keskkonnasõbralikumaks reovee käitlemise lahenduseks.

Veemahutid

Veemahutid

Veemahuti eesmärk on hoiustada ja transportida loomade joogivett. Lisaks leiavad veemahutid laia kasutust erinevates istandustes kastmisvee...

Paakhaagised

Paakhaagised

Järelhaagisel veemahutid on mõeldud vee vedamiseks põllumajanduses või teedeehituses

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raam annab võimaluse veepaak kiirelt ja mugavalt auto peale tõmmata, muutes protsessi lihtsamaks ja ressursisäästlikumaks.

Lägamahutid

Lägamahutid

Lägamahutid on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses põhiliselt virtsa ja läga veoks. Lägamahutid on vastupidavad ja korrosioonikindlad.

Imbsüsteemid

Imbsüsteemid

Imbsüsteem on reovee pinnasesse immutamise süsteem. See võib koosneda imbtunnelitest, immutusplokkidest või imbtorudest, mida on lihtne paigaldada...

Kaevud

Kaevud

Meie tootevalikus on veemõõtjakaevud, siibrikaevud, õhueralduskaevud ja kanalisatsioonikaevud. Kaevude kestad on valmistatud klaasplastist...

Pumplad

Pumplad

Plastekor pakub väiksemaid pumplaid eramajapidamistele ja suuremaid pumplaid asulatrassidele.

Püüdurid

Püüdurid

Meie tootevalikus on liiva-mudapüüdur, I klassi õlipüüdur, II klassi õlipüüdur ja rasvapüüdur. Kõik püüdurid on valmistatud klaasplastist kerimismeetodil.

Kümblustünnid

Kümblustünnid

Kümblustünn on mõnus viis tuua spaa oma koduaeda. Kümblustünni võib paigaldada aeda, terrassile, terrassi sisse, järve kaldale, sauna eesruumi ja nii edasi

Lipumastid

Lipumastid

Lipumasti soetamine on ühekordne kulutus, sest klaasfiibrist mastid on pikaealised ja ilmastikukindlad ning ei vaja hilisemat hooldust. Samuti on nad kergesti paigaldatavad ning tänu kergele kaalule ning hingesüsteemiga jalale ka vajadusel ümberpaigaldatavad.