Eng Est Rus
Esita päring

Veemahutid

Küsi pakkumist
tootekategooriad

Veemahuti eesmärk on hoiustada ja transportida loomade joogivett. Lisaks leiavad veemahutid laia kasutust erinevates istandustes kastmisvee hoiustamiseks ja põllumajanduses taimekaitsepritsidele vee ette vedamiseks. Veemahuteid paigaldatakse ka teehooldusmasinatele ja kanalisatsioonitrasside hooldusega tegelevatele masinatele.

Plastekori pakutavad veemahutid on valmistatud kerimismeetodil ning materjaliks on kasutatud polüestervaiku. Tootevalikus on 2-75 kuupmeetrit vett mahutavad veemahutid ja nende läbimõõdud on 1200-2400mm. Mahutitele on paigaldatud loksumisvastased vaheseinad iga kahe meetri tagant ning kesta tugevduseks on tihedalt paigaldatud tugevdusribad.

Veemahuti seina paksus on vastavalt suurusele 8-15mm. Kõik veemahutid on kaetud UV kiirguskaitsega, mis vastavad standarditele: EN-976-1, EN-976-2, EN-977, EN-978, EN-12566 ning tootja garantii neile on 5 aastat.

Veemahutid on kergesti kinnitatavad. Täispikkade jalgade küljes on kinnitusaasad, mille abil saab mahuteid kinnitada platvormile, haagisele või autokasti. Mahutit on ka võimalik tellida multilift raamile

Küsi pakkumist

Loe rohkem

Veemahuti

  • Valmistatud Eestis
  • Loksumisvastased vaheseinad
  • Soodne mahuti hind
Loe rohkem

Tuletõrjevee mahutid

  • Valmistatud Eestis
  • Soodne mahuti hind

Küsi pakkumist

Teised tooted

Septikud

Septikud

Settemahuti ehk septik on hea võimalus reoveekäitlemiseks – see vajab vähe hooldust ning puhastab vett mehaaniliselt.

Mahutid

Mahutid

Mahuti on lihtne ja soodne viis kogu majapidamise reovesi koguda kinnisesse mahutisse. Teatud piirkondades on see ainuke võimalus reovee käitlemiseks.

Biopuhastid

Biopuhastid

Biopuhastit peetakse tänapäeval kaasaegseimaks ja keskkonnasõbralikumaks reovee käitlemise lahenduseks.

Paakhaagised

Paakhaagised

Järelhaagisel veemahutid on mõeldud vee vedamiseks põllumajanduses või teedeehituses

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raam annab võimaluse veepaak kiirelt ja mugavalt auto peale tõmmata, muutes protsessi lihtsamaks ja ressursisäästlikumaks.

Lägamahutid

Lägamahutid

Lägamahutid on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses põhiliselt virtsa ja läga veoks. Lägamahutid on vastupidavad ja korrosioonikindlad.

Imbsüsteemid

Imbsüsteemid

Imbsüsteem on reovee pinnasesse immutamise süsteem. See võib koosneda imbtunnelitest, immutusplokkidest või imbtorudest, mida on lihtne paigaldada...

Kaevud

Kaevud

Meie tootevalikus on veemõõtjakaevud, siibrikaevud, õhueralduskaevud ja kanalisatsioonikaevud. Kaevude kestad on valmistatud klaasplastist...

Pumplad

Pumplad

Plastekor pakub väiksemaid pumplaid eramajapidamistele ja suuremaid pumplaid asulatrassidele.

Püüdurid

Püüdurid

Meie tootevalikus on liiva-mudapüüdur, I klassi õlipüüdur, II klassi õlipüüdur ja rasvapüüdur. Kõik püüdurid on valmistatud klaasplastist kerimismeetodil.

Kümblustünnid

Kümblustünnid

Kümblustünn on mõnus viis tuua spaa oma koduaeda. Kümblustünni võib paigaldada aeda, terrassile, terrassi sisse, järve kaldale, sauna eesruumi ja nii edasi

Lipumastid

Lipumastid

Lipumasti soetamine on ühekordne kulutus, sest klaasfiibrist mastid on pikaealised ja ilmastikukindlad ning ei vaja hilisemat hooldust. Samuti on nad kergesti paigaldatavad ning tänu kergele kaalule ning hingesüsteemiga jalale ka vajadusel ümberpaigaldatavad.