Plastekor järelmaks – osadekaupa on lihtsam!

plastekor_jarelmaksPlastekor OÜ pakub oma klientidele koostöös Inbank AS-ga kiiret ja soodsat järelmaksu.

Järelmaksu saad taotleda siis, kui oled 21-70 aastat vana, Sinu eelnev maksekäitumine on korrektne ning regulaarne sissetulek on vähemalt 240 € kuus. Taotlemiseks on vaja saata isikukood, soovitav makseperiood ja info igakuise sissetuleku kohta. Plastekor OÜ esindaja sisestab programmi andmed ja annab Sulle järelmaksuvõimaluse kohta kohe vastuse. Lepingu vormistamiseks on vaja esitada kehtiv ID kaart või EV pass. Osamaksete tasumine on iga kuu 12. kuupäeval ja nende tasumiseks sõlmitakse mugav otsekorraldusleping.

Suurim järelmaksuga finantseeritav summa on 6300 €, ning maksimaalne järelmaksu perioodi pikkus on 48 kuud. Tooted kuni 3000€ on Intress 11,9%, lepingutasu 15 EUR`I, administeerimistasu 90 senti kuus. Tooted 3001-6300€ on intress 9,9%, lepingutasu 50€, administeerimistasu 90senti kuus.

Näide: Soovite soetada väiksema(nt.2m3) septikusüsteemi koos paigaldamisega kogusummas 2000€+km. Sissemakse 0%, igakuine osamakse 75,3€, osamaksete arv 48. Administeerimistasu ja lepingutasu on arvestatud igakuise osamakse sisse.

NB! Osamakse suurus on ligilähedane ja võib Lepingu sõlmimisel muutuda sõltuvalt esimese makseperioodi pikkusest.

Kalkulaator

Summa
Sissemakse
Osamaksete arv

Kuumakse
Intress

Tellimuse vormistamine

Tellimuse number *
Isikukood *
Igakuine sissetulek * € / kuus
Igakuised järelmaksud, laenud, liisingud kokku € / kuus
Kogutud säästud