Strong mahutid PE

Strong mahutid sobivad hästi eramu reovee ja sademevee kogumiseks, samuti joogi- ja tuletõrjevee varude hoiustamiseks. Valida saab sobiva läbimõõduga teenindusava ja vajaliku luugilahenduse. Mahutid on valmistatud tugevast PE topeltseinaga spiraaltorust ja sfäärilise kujuga otspinnad tagavad vastupidavuse nii paigaldusel kui ka võimalikele mehaanilistele vigastustele.

Strong mahuti PE on praktiliselt hooldusvaba, nõudes tähelepanu vaid täitumisel. Mahuti täitumisest annab märku ületäitumise alarmseade, mida on võimalik lisaseadmena juurde tellida.

Mahutite joonise ja võimalikud valikud teenindusavale ning luugile leiate klikates paremal ülaservas olevale “Joonis.pdf” lingile.

ID1000 – 2400 mm. STRONG mahutieid kasutatakse reovee, sademevee, tuletõrjevee ja tarbevee kogumiseks.

Küsi pakkumist

ID1000 mahuti

Läbimõõduga ID1000 mm on saadaval mahutid mahutavusega 1 – 10 m

Joonis: ID1000 mahuti


ID1600 mahuti

Läbimõõduga ID1600 mm on saadaval mahutavusega 10 – 25 m3.

Joonis: ID1600 mahuti


ID2400 mahuti

ID2400 mahutid sobivad hästi reovee, sademevee, joogivee ja tuletõrjevee kogumiseks.

Läbimõõduga ID2400 mm on saadaval mahutavusega 25 – 60 m3.

Joonis: ID2400 mahuti


Alarmseade Tank-Check TC-412

Mahutitele ja väikepumplatele pakume juhtmevaba alarmseadet Tank Check TC-412.

Juhtmevaba nivooandur Tank-Check TC-412 koosneb kahest osast:

1. Saatjast, mis paigaldatakse mahuti või pumpla teenindusava siseküljele ja mille küljes olev nivooandur jälgib veetaset mahutis.

2. Juhtpaneelist, mis paigaldatakse hoonesse.

Sobivale kõrgusele reguleeritud nivooandur kontrollib täituvuse taset ja edastab andmed saatja abil juhtpaneeli. Kui veetase mahutis või pumplas ei ole jõudnud nivooanduri reguleeritud kõrguseni, siis põleb juhtpaneelis roheline tuli „OK“. Kui veetase jõuab andurini, siis rakendub täitumise alarm „FULL“ – juhtpaneeli punane signaallamp hakkab vilkuma ning annab helisignaali.

Mahuti tühjendamise käigus tuleb kontrollida ka nivooandurit ja vajadusel eemaldada selle küljest hõljum, mis võib anduri tööd häirida.