Imbtunnel

Kuhu paigaldada imbtunnel?

Kui Teie piirkonnas ei ole ühtki sobivat vooluveekogu või kraavi, kuhu juhtida täielikult biopuhastatud reovesi, on Teil võimalus selle pinnasesse immutamiseks kasutada imbtunnelit. Vaja on üksnes imbumist võimaldavat pinnast ning piisavat kõrgust põhjavee tasemest (vähemalt 80 cm).

Küsi pakkumist

Imbtunnelid

Vastupidav imbtunnel

Imbtunneli peale jäävat pinnast võib koormata kuni 3,5 tonniga ruutmeetri kohta, mistõttu võib tunneleid paigaldada ka sõiduteede alla.

Efektiivne

Imbtunnel võib mahutada kolm korda suurema koguse reovett kui tavaline kruusaga täidetud kraav. Üks moodul (11 kg) asendab ligikaudu 800 kg kruusa või 36 meetrit drenaažitoru. Imbtunnelit kasutades säästate kaevamistöödele ning kruusale kulutatavat raha. Imbtunnel on soodne ja efektiivne vahend puhastatud reovee pinnasesse immutamiseks.

Imbtunnelit on kerge paigaldada

Imbtunneli moodulid paigaldatakse ühes reas. Neid on lihtne sobitada konkreetsete tingimuste ja soovitud mahutusvõimega. Moodulite paigaldamine on lihtne, kiire ja muudetav. Imbtunneli moodul kaalub vaid 11 kg, mistõttu pole vaja ka erilisi paigaldusabivahendeid. Imbtunneli mooduleid on lihtne üksteisega ritta ühendada ning otsaplaatidega kinnitada.

Imbtunnel Twin 600L

Immutustunnel Graf Twin 600 koosneb kahest vastakuti ühendatud 300l immutustunnelist. Tunnelid ühendatakse omavahel spetsiaalsete klipp-kinnitustega. Sellisel meetodil saab kahekordistada tavalise immutustunneli mahu säilitades kõik 300l tunneli eelised. Immutustunneli eelisteks on kerge kaal, lihtne paigaldus, mugav transport.

imbtunneli mahtpikkus mmlaius mmkõrgus mmvärv
300 L1220800510must

 

Joonis: GRAF Sicker-Tunnel 300