Imbtunnel

Imbtunneli abil saab immutada puhastatud heitvett pinnasesse juhul, kui läheduses pole ühtegi sobivat veekogu või kraavi, kuhu juhtida täielikult biopuhastatud reovesi. Vaja on üksnes imbumist võimaldavat pinnast ning piisavat, vähemalt 80-sentimeetri kõrgust põhjavee tasemest. Küsi pakkumist

Imbtunnelid

Imbtunnel on vastupidav. Selle peale jäävat pinnast võib koormata kuni 3,5 tonniga ruutmeetri kohta, mistõttu võib neid paigaldada ka sõiduteede alla.

Efektiivne ja soodne

Imbtunnel võib mahutada kolm korda suurema koguse reovett kui tavaline kruusaga täidetud kraav. Üks moodul (11kg) asendab ligikaudu 800 kilogrammi kruusa või 36 meetrit drenaažitoru. Imbtunneli kasuks otsustades säästab kaevamistööde ja kruusa pealt ning saab soodsa ja efektiivse vahendi puhastatud reovee pinnasesse immutamiseks.

Imbtunnelit on kerge paigaldada

Imbtunneli moodulid paigaldatakse ühes reas. Neid on lihtne sobitada erinevate tingimuste ja soovitud mahutusvõimega. Moodulite paigaldamine on lihtne, kiire ja muudetav. Imbtunneli moodul kaalub vaid 11 kg, mistõttu pole vaja paigalduseks ka erilisi abivahendeid. Imbtunneli mooduleid on lihtne üksteisega ritta ühendada ning otsaplaatidega kinnitada.

Imbtunnel Twin 600L

Immutustunnel Graf Twin 600 koosneb kahest vastakuti ühendatud 300-liitrisest immutustunnelist. Tunnelid ühendatakse omavahel spetsiaalsete klipp-kinnitustega. Sellisel meetodil saab kahekordistada tavalise immutustunneli mahu säilitades kõik 300-liitrise tunneli eelised. Immutustunneli eelisteks on kerge kaal, lihtne paigaldus, mugav transport.

imbtunneli maht pikkus mm laius mm kõrgus mm värv
300 L 1220 800 510 must

 

Joonis: GRAF Sicker-Tunnel 300