Lipumastid

Küsi pakkumist

Lipumasti soetamine on ühekordne kulutus, sest klaasfiibrist mastid on pikaealised ja ilmastikukindlad ning ei vaja hilisemat hooldust. Samuti on nad kergesti paigaldatavad ning tänu kergele kaalule ning hingesüsteemiga jalale ka vajadusel ümberpaigaldatavad.

 

Klaasfiibrist tugevad lipumastid. Klaasfiibrist mastid ei oksüdeeru ega juhi elektrit. Mastid on elastsed ning kerged, seeläbi taluvad ideaalselt ka tugevamaid tuuleiile. Mastide värvi on võimalik valida vastavalt soovile ning tootevalik võimaldab tellida 6-12m lipumaste.

 

Komplekti kuulub: kuumtsingitud hingedega ankurdussüsteem, lipuvarras, tipukuul(erinevad variandid), knaap ning heiskamisnöör.

 

Kuna lipumastid on ühes tükis, siis tihtipeale võib esineda probleem transportimisega. Plastekor OÜ teostab ka lipumastide kohaletoomise!

 

NÖÖRISÜSTEEMID

Lipuvardad komplekteeritakse traditsioonilise välimise ja alternatiivse sisemise nöörisüsteemiga, mis muudavad kasutamise mugavamaks ja turvalisemaks.

 

LIPUD, VIIRUD

Viir on kitsas ja pikk rahvusvärvides lipp, mida võib kasutada lipumastis iga päev .Heisatud viirul on ka oma tähendus: külalised on teretulnud.

 

Vimpel on kitsas lipp, mis kinnitatakse ühest punktist. Kasutuseesmärk on sama mis viirul.

 

 

LIPUD
Kvaliteetsest materjalist valmistatud rahvuslipud.

 

Lipumasti kõrgus, m Vastava lipu mõõtmed, cm
6 105 x 165
7-8 125 x 196
9 150 x 236
10 165 x 258
12 200 x 314

 

Garantii

Garantiiaja kestvus on 5 (viis) aastat lipumasti klaasplastist osale, 1 (üks) aasta ülejäänud tarvikutele ning 0,5 (pool) aastat pöörlevatele põikpuudele. Garantii hõlmab lipumastide tootmisest või materjalidest tingitud vigu, mille tagajärjel lipumast on purunenud või muutunud kasutuskõlbmatuks.

 

LIPUMASTIDE PAIGALDAMISE JUHEND