Eng Est
Esita päring

Lipumastid

Küsi pakkumist
tootekategooriad

Lipumasti soetamine on ühekordne kulutus, sest klaasfiibrist mastid on pikaealised ja ilmastikukindlad ning ei vaja hilisemat hooldust. Samuti on nad kergesti paigaldatavad ning tänu kergele kaalule ning hingesüsteemiga jalale ka vajadusel ümberpaigaldatavad.

 

Klaasfiibrist tugevad lipumastid. Klaasfiibrist mastid ei oksüdeeru ega juhi elektrit. Mastid on elastsed ning kerged, seeläbi taluvad ideaalselt ka tugevamaid tuuleiile. Mastide värvi on võimalik valida vastavalt soovile ning tootevalik võimaldab tellida 6-12m lipumaste.

 

Komplekti kuulub: kuumtsingitud hingedega ankurdussüsteemlipuvarrastipukuul(erinevad variandid), knaap ning heiskamisnöör.

 

Kuna lipumastid on ühes tükis, siis tihtipeale võib esineda probleem transportimisega. Plastekor OÜ teostab ka lipumastide kohaletoomise!

 

NÖÖRISÜSTEEMID

Lipuvardad komplekteeritakse traditsioonilise välimise ja alternatiivse sisemise nöörisüsteemiga, mis muudavad kasutamise mugavamaks ja turvalisemaks.

 

LIPUD, VIIRUD

Viir on kitsas ja pikk rahvusvärvides lipp, mida võib kasutada lipumastis iga päev .Heisatud viirul on ka oma tähendus: külalised on teretulnud.

 

Vimpel on kitsas lipp, mis kinnitatakse ühest punktist. Kasutuseesmärk on sama mis viirul.

 

 

LIPUD
Kvaliteetsest materjalist valmistatud rahvuslipud.

 

Lipumasti kõrgus, m Vastava lipu mõõtmed, cm
6 105 x 165
7-8 125 x 196
9 150 x 236
10 165 x 258
12 200 x 314

 

Garantii

Garantiiaja kestvus on 5 (viis) aastat lipumasti klaasplastist osale, 1 (üks) aasta ülejäänud tarvikutele ning 0,5 (pool) aastat pöörlevatele põikpuudele. Garantii hõlmab lipumastide tootmisest või materjalidest tingitud vigu, mille tagajärjel lipumast on purunenud või muutunud kasutuskõlbmatuks.

Küsi pakkumist

Failid

PDF Icon

Lipumasti paigaldamise juhend

Lae alla

Küsi pakkumist

Teised tooted

Septikud

Septikud

Settemahuti ehk septik on hea võimalus reoveekäitlemiseks – see vajab vähe hooldust ning puhastab vett mehaaniliselt.

Mahutid

Mahutid

Mahuti on lihtne ja soodne viis kogu majapidamise reovesi koguda kinnisesse mahutisse. Teatud piirkondades on see ainuke võimalus reovee käitlemiseks.

Biopuhastid

Biopuhastid

Biopuhastit peetakse tänapäeval kaasaegseimaks ja keskkonnasõbralikumaks reovee käitlemise lahenduseks.

Veemahutid

Veemahutid

Veemahuti eesmärk on hoiustada ja transportida loomade joogivett. Lisaks leiavad veemahutid laia kasutust erinevates istandustes kastmisvee...

Paakhaagised

Paakhaagised

Järelhaagisel veemahutid on mõeldud vee vedamiseks põllumajanduses või teedeehituses

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raam annab võimaluse veepaak kiirelt ja mugavalt auto peale tõmmata, muutes protsessi lihtsamaks ja ressursisäästlikumaks.

Lägamahutid

Lägamahutid

Lägamahutid on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses põhiliselt virtsa ja läga veoks. Lägamahutid on vastupidavad ja korrosioonikindlad.

Imbsüsteemid

Imbsüsteemid

Imbsüsteem on reovee pinnasesse immutamise süsteem. See võib koosneda imbtunnelitest, immutusplokkidest või imbtorudest, mida on lihtne paigaldada...

Kaevud

Kaevud

Meie tootevalikus on veemõõtjakaevud, siibrikaevud, õhueralduskaevud ja kanalisatsioonikaevud. Kaevude kestad on valmistatud klaasplastist...

Pumplad

Pumplad

Plastekor pakub väiksemaid pumplaid eramajapidamistele ja suuremaid pumplaid asulatrassidele.

Püüdurid

Püüdurid

Meie tootevalikus on liiva-mudapüüdur, I klassi õlipüüdur, II klassi õlipüüdur ja rasvapüüdur. Kõik püüdurid on valmistatud klaasplastist kerimismeetodil.

Kümblustünnid

Kümblustünnid

Kümblustünn on mõnus viis tuua spaa oma koduaeda. Kümblustünni võib paigaldada aeda, terrassile, terrassi sisse, järve kaldale, sauna eesruumi ja nii edasi