Eng Est Rus
Esita päring

Reoveemahuti Carat S

Küsi pakkumist
Reoveemahuti Carat S

Reoveemahuti Carat S

Carat S reoveemahuti on tänu 15-aastasele garantiile turvaline investeering. Nõnda pika vastupidavuse garanteerivad moodsad tootmismeetodid, mis võimaldavad komponentide ühendamisel erakordset täpsust ja tugevat konstruktsiooni.

Vaatamata ülimalt kvaliteetsetele omadustele on see piisavalt kerge, et oleks mugav ja lihtne teisaldada. Koos malmist teleskoopluugiga sobib Carat S kasutamiseks ka sõiduteede ligiduses. Vajadusel saab Carat S reoveemahuti süsteemi ka laiendada.

TEHNILISED MAHUTI EELISED, MIS TAGAVAD TUGEVUSE JA PIKAAJALISE KESTVUSE.

» Ühes tasapinnas maapinnaga (2 tihendit)

Maa-alusel mahutil Carat S on palju tihendeid, mis efektiivselt takistavad pinnase sattumist mahutisse. See tähendab seda, et mahutisse ei saa sattuda sadevett. Tihendid paiknevad mahuti ja selle kuppelkaane ning mahuti kuppelkaane ja teleskoopluugi ühenduskohtades. Kõik tarnekomplekti kuuluvad torud ühendatakse mahuti kuppelkaanega ja ühenduskohad tihendatakse tavaliselt viie kaelustihendiga.

Ainulaadse H-profiiliga mahutit ümbritsev stabiliseerimisvõru.

Maa-alusel mahutil Carat S on ainulaadne profiil, mis tagab suure tugevuse ja turvalisuse. Tänu täiendavatele ribidele ei deformeeru maa-alune mahuti Carat S oluliselt isegi erakordselt suure koormuse tingimustes. Seetõttu on maa-alune mahuti Carat S sobiv paigaldamiseks sõiduteede piirkonnas põhimõtteliselt kuni 3,5 tonnini ulatuvate koormusteni, vastupidav kuni mahuti keskosani ulatuva põhjavee toimele ja seda võib katta kuni 1,2 meetri paksuse pinnasekihiga. Lisaks saab välist H-profiili kasutada mahuti teisaldamisel käepidemena ja mahuti kupli paigaldamisel astmelauana.

MAHUTI RIBILINE PÕHI

Arvukad ribid annavad maa-aluse mahuti Carat S põhjale erakordse tugevuse. See võimaldab mahutit Carat S paigaldada tingimustesse, kus põhjavesi ulatub kuni mahuti keskosani. Lisaks tähendab tugev põhi seda, et mahuti on väga vastupidav võimalikele vigastustele, mis võivad tekkida paigalduskohale transportimisel. Mahuti põhja erakordset jäikust on juba väljatöötamisel kontrollitud nii arvukate arvutimodelleerimiste abil kui ka TÜV ning EÜ akrediteerimisega instituudi poolt.

  • Iseankurduv
  • Veoauto koormustaluvus
  • Tehase garantii 15 aastat
  • Kindel Saksa kvaliteet
  • Soodsad käituskulud
  • Lihtne paigaldada
  • Lihtne hooldada
  • Lihtne transportida

KAS MULLE SOBIKS ISEANKURDUV MAHUTI CARAT S ?

Carat S mahuti sobib reovee kogumismahutiks, sadevee kogumismahutiks ning ka joogivee mahutiks. Viimasel juhul on vajalik asendada luuk spetsiaalse tihendiga luugiga, millel on filter takistamaks tolmu sattumist mahutisse. Carat S-i lubatakse paigaldada ka tiheasustusalas või piirkonnas, kus ei ole lubatud immutamine pinnasesse.

Mahutile on võimalik paigaldada juhtmevaba ületäitumise alarmseade.

MIDA TÄHENDAB ISEANKURDUV MAHUTI?

Iseankurduv mahuti paigaldatakse killustiku sisse ja ei ole vaja kasutada betoonist ankurdusplaati. Mahuti on valmistatud survevalu meetodil spetsiaalsest plastisegust Duralen ning mahuti kest on laineline. Tänu väliskesta horisontaalsetele ribidele suureneb mahuti kesta pindala ning sellele pindalale lasuv maapinna raskus ja siduvus killustikuga on nii suur, et ületab põhjavee poolt tekitatud üleslükkejõu ka tühja mahuti puhul. Tootja poolt tehtud katsetused on tõestanud, et põhjaveetase võib ulatuda kuni ülemise silindri servani.

 

Maht (liitrit) Pikkus (mm) Laius (mm) Kõrgus (mm) Kaal (kg)
2700 2080 1565 2010 120
3750 2280 1755 2200 150
4850 2280 1985 2430 185
6500 2390 2190 2710 220

Küsi pakkumist

Joonised

PDF Icon

Carat S 2700

Lae alla
PDF Icon

Carat S 3750

Lae alla
PDF Icon

Carat S 4800

Lae alla
PDF Icon

Carat S 6500

Lae alla

Teised tooted

Septikud

Septikud

Settemahuti ehk septik on hea võimalus reoveekäitlemiseks – see vajab vähe hooldust ning puhastab vett mehaaniliselt.

Mahutid

Mahutid

Mahuti on lihtne ja soodne viis kogu majapidamise reovesi koguda kinnisesse mahutisse. Teatud piirkondades on see ainuke võimalus reovee käitlemiseks.

Biopuhastid

Biopuhastid

Biopuhastit peetakse tänapäeval kaasaegseimaks ja keskkonnasõbralikumaks reovee käitlemise lahenduseks.

Veemahutid

Veemahutid

Veemahuti eesmärk on hoiustada ja transportida loomade joogivett. Lisaks leiavad veemahutid laia kasutust erinevates istandustes kastmisvee...

Paakhaagised

Paakhaagised

Järelhaagisel veemahutid on mõeldud vee vedamiseks põllumajanduses või teedeehituses

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raam annab võimaluse veepaak kiirelt ja mugavalt auto peale tõmmata, muutes protsessi lihtsamaks ja ressursisäästlikumaks.

Lägamahutid

Lägamahutid

Lägamahutid on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses põhiliselt virtsa ja läga veoks. Lägamahutid on vastupidavad ja korrosioonikindlad.

Imbsüsteemid

Imbsüsteemid

Imbsüsteem on reovee pinnasesse immutamise süsteem. See võib koosneda imbtunnelitest, immutusplokkidest või imbtorudest, mida on lihtne paigaldada...

Kaevud

Kaevud

Meie tootevalikus on veemõõtjakaevud, siibrikaevud, õhueralduskaevud ja kanalisatsioonikaevud. Kaevude kestad on valmistatud klaasplastist...

Pumplad

Pumplad

Plastekor pakub väiksemaid pumplaid eramajapidamistele ja suuremaid pumplaid asulatrassidele.

Püüdurid

Püüdurid

Meie tootevalikus on liiva-mudapüüdur, I klassi õlipüüdur, II klassi õlipüüdur ja rasvapüüdur. Kõik püüdurid on valmistatud klaasplastist kerimismeetodil.

Kümblustünnid

Kümblustünnid

Kümblustünn on mõnus viis tuua spaa oma koduaeda. Kümblustünni võib paigaldada aeda, terrassile, terrassi sisse, järve kaldale, sauna eesruumi ja nii edasi

Lipumastid

Lipumastid

Lipumasti soetamine on ühekordne kulutus, sest klaasfiibrist mastid on pikaealised ja ilmastikukindlad ning ei vaja hilisemat hooldust. Samuti on nad kergesti paigaldatavad ning tänu kergele kaalule ning hingesüsteemiga jalale ka vajadusel ümberpaigaldatavad.