Eng Est Rus
Esita päring

Biopuhasti GRAF Klaro

Küsi pakkumist
Biopuhasti GRAF Klaro

Biopuhasti GRAF Klaro

MIKS VALIDA BIOPUHASTI KLARO?

Võrreldes septikuga või kogumismahutiga on biopuhasti ehk omapuhasti kaasaegseim reoveekäitlus viis. Sisuliselt  on tegu väikese reoveepuhastusjaamaga, kuhu juhitud reovesi puhastatakse bakterite ja mikroorganismide abil, kes lagundavad reovees olevaid orgaanilisi aineid ja kasutavad neid toiduks. Klaro puhul on tegu klassikalise annuspuhastiga, kus reovee puhastamine käib annuste kaupa. See tähendab, et süsteemi poolt puhastatud vee kvaliteet ei sõltu pealevoolu hulgast. Kaasaegsed biopuhastid suudavad vähendada reovee BHT 95% ning heljumit kuni 97%. Biopuhastil peab olema sertifikaat, mis on väljastatud sellele spetsialiseerunud labori poolt ning millel on näidatud puhastustulemused.

 

KAS MULLE SOBIB KLARO BIOPUHASTI?

Klaro biopuhasti sobib kõikjale, kus on vaja puhastada olmereovett. Tootevaliku väiksemad mudelid on sobilikud eramutele ja väiksematele elamugruppidele. Samuti on olemas erilahendused, mida saab kasutada ka suurte vooluhulkade kõikumiste korral. Suured vooluhulkade kõikumised on näiteks koolides ning puhkekeskustes, kus suurem tarbimine on vaid nädalavahetustel.

 

BIOPUHASTI TUTVUSTUS

Saksa ettevõtte Otto-GRAF GmbH ja kogenud puhastuseadmete tootja KLARO GmbH poolt toodetud annuspuhasti Klaro Pro töötab reovee aereerimise põhimõttel. Mahutisse ei ole vaja paigaldada ühtki pingestatud osa. Kõik liikumisprotsessid toimuvad süsteemis kompressoriga käitatavate kolme nn õhulifti põhimõttel töötava pumba abil. Kompressor varustab õhuga ka annuspuhasti teise kambri põhjas olevat membraan-aeraatorit. Kompressor ja kõik ülejäänud tehnilised elemendid on praktiliselt hooldusvabad ja paiknevad lülituskapis, mille võib paigaldada hoone teenindusruumi.

Mahutis ei paikne ühtegi elektrilist, ega pöörlevat seadet ning seetõttu on välistatud mahutisisesed süsteemi rikked. Puhastusprotsesside tööd juhib süsteemi Klaro juhtseadmesse sisse ehitatud õhukompressor. Õhu jagamist üksikute pumpamisprotsesside vahel reguleerib spetsiaalne automaatikasüsteem. Õhukompressor on väga töökindel ning töötab vaikselt. Süsteemi voolutarve on vaid 0,14 kWh inimese kohta ööpäevas.

PRAKTILISELT HOOLDUSVABA BIOPUHASTI

Süsteemi juhtseadme kompaktne lülituskapp koos õhukompressori ja klappide mooduliga paigaldatakse hoone teenindusruumi või vastavasse välitingimustesse mõeldud juhtkilpi. Süsteemi juhtmseadmed on praktiliselt hooldusvabad. Üksikute seadmete töötundide arv kuvatakse vedelkristallnäidikule. Kõikidest avariidest teavitatakse nii heli- kui ka valgussignaaliga. Kõik juhtkilbis olevad detailid on paigaldatud nii, et neid oleks lihtne vahetada. Lisaks säästab süsteemi moodulkonstruktsioon hooldus- või remonttööde korral palju aega ja raha.

BIOPUHASTI LIHTNE PAIGALDAMINE

Mahuti suruõhuvoolikud ja vastavad liitmikud süsteemi juhtseadmes on varustatud värvikoodiga, mis aitab vältida võimalike vigu süsteemi paigaldamisel. Kõik osad on juba tehase poolt kinnitatud kandekarkassile, mistõttu on kogu süsteem vaja sobitada üksnes reservuaari juhtplaadiga. Klaro Pro kandekarkassi süsteemi abil on punastussüsteemi erakordselt lihtne paigaldada.

BIOPUHASTI, MIS ON PAINDLIK JA LAIENDATAV

Annuspuhastiti Klaro Pro saab väga paindlikult kohandada muutuvate tingimustega, muutes üksnes tsüklite ajalist kestust. Süsteemi saab ümber lülitada ka puhkepäeva režiimile, mis tähendab, et juhtseade reguleerib automaatselt õhustamist vastavalt koormusel.

 

  • CE Sertifikaat
  • Tehasegarantii 15a.
  • Iseankurduv
  • Energiasäästlik
  • Kindel Saksa kvaliteet
  • Vaikne biopuhasti
  • Talub sõiduauto koormust
  • Kaugseire võimalus

Küsi pakkumist

Joonised

PDF Icon

Klaro E 5 2.7m3

Lae alla
PDF Icon

Klaro E 10 4.8m3

Lae alla
PDF Icon

Klaro E 14 6.5 m3

Lae alla

Teised tooted

Septikud

Septikud

Settemahuti ehk septik on hea võimalus reoveekäitlemiseks – see vajab vähe hooldust ning puhastab vett mehaaniliselt.

Mahutid

Mahutid

Mahuti on lihtne ja soodne viis kogu majapidamise reovesi koguda kinnisesse mahutisse. Teatud piirkondades on see ainuke võimalus reovee käitlemiseks.

Biopuhastid

Biopuhastid

Biopuhastit peetakse tänapäeval kaasaegseimaks ja keskkonnasõbralikumaks reovee käitlemise lahenduseks.

Veemahutid

Veemahutid

Veemahuti eesmärk on hoiustada ja transportida loomade joogivett. Lisaks leiavad veemahutid laia kasutust erinevates istandustes kastmisvee...

Paakhaagised

Paakhaagised

Järelhaagisel veemahutid on mõeldud vee vedamiseks põllumajanduses või teedeehituses

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raam annab võimaluse veepaak kiirelt ja mugavalt auto peale tõmmata, muutes protsessi lihtsamaks ja ressursisäästlikumaks.

Lägamahutid

Lägamahutid

Lägamahutid on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses põhiliselt virtsa ja läga veoks. Lägamahutid on vastupidavad ja korrosioonikindlad.

Imbsüsteemid

Imbsüsteemid

Imbsüsteem on reovee pinnasesse immutamise süsteem. See võib koosneda imbtunnelitest, immutusplokkidest või imbtorudest, mida on lihtne paigaldada...

Kaevud

Kaevud

Meie tootevalikus on veemõõtjakaevud, siibrikaevud, õhueralduskaevud ja kanalisatsioonikaevud. Kaevude kestad on valmistatud klaasplastist...

Pumplad

Pumplad

Plastekor pakub väiksemaid pumplaid eramajapidamistele ja suuremaid pumplaid asulatrassidele.

Püüdurid

Püüdurid

Meie tootevalikus on liiva-mudapüüdur, I klassi õlipüüdur, II klassi õlipüüdur ja rasvapüüdur. Kõik püüdurid on valmistatud klaasplastist kerimismeetodil.

Kümblustünnid

Kümblustünnid

Kümblustünn on mõnus viis tuua spaa oma koduaeda. Kümblustünni võib paigaldada aeda, terrassile, terrassi sisse, järve kaldale, sauna eesruumi ja nii edasi

Lipumastid

Lipumastid

Lipumasti soetamine on ühekordne kulutus, sest klaasfiibrist mastid on pikaealised ja ilmastikukindlad ning ei vaja hilisemat hooldust. Samuti on nad kergesti paigaldatavad ning tänu kergele kaalule ning hingesüsteemiga jalale ka vajadusel ümberpaigaldatavad.