Biopuhasti One2clean

Küsi pakkumist

 

Biopuhasti One2cleanBiopuhasti One2clean – eramutele ja suvilatele

One2clean on Otto-Graf GmbH poolt välja arendatud lihtne ja soodne biopuhasti, mis on sobilik kasutamiseks eramutest väiksemate hoonekompleksideni. Väikseim puhasti on mõeldud kuni kolmele elanikule ning suurim suudab teenindada ära kuni 18 elanikku.

Biopuhasti One2Clean-i eelised

  • Iseankurduv mahuti
  • Madal energiatarve
  • Lihtne paigaldus
  • Madalad käitus- ja hoolduskulud
  • CE Sertifikaat
  • Mahutile garantii 15 aastat
  • Koormustaluvus sõiduautodele
  • Usaldusväärne Saksa kvaliteet

One2clean on edasiarendus ennast tõestanud annuspuhasti tehnoloogiast (SBR), olles madalate kuludega ning kõrge puhastustulemusega. Puhasti toodetakse iseankurduva mahuti Carat S baasil, millesse paigaldatakse õhuliftide süsteem ja aeraator. Seadme tööd juhib lihtne automaatika, mis hoiab tsükliliselt töös õhupuhurit. One2clean kasutab kolme puhastusfaasi. Ühes ööpäevas tehakse kaks puhastustsüklit.

One2clean biopuhasti on toodetud Saksamaal ja testitud PIA labori poolt. Tänu kõrgele kvaliteedile võib omanik end muretult tunda – mahutile antakse kaasa 15 aastane garantii.

Biopuhasti tööpõhimõte.

One2clean kasutab kolme puhastusfaasi. Ühes ööpäevas tehakse kaks puhastustsüklit.

Reovee puhastamine.
Reovesi siseneb otse puhastuskambrisse isevoolselt. Samaaegselt töötab ka õhupuhur, mis pumpab õhku mahutisse ning peenmullide abil seotakse reovesi hapnikuga. Mikroorganismid alustavad koheselt bioloogilist puhastust.

Settimise faas.
Pärast õhustamisfaasi peatamist juhtsüsteemi poolt vajub aktiivmuda mahuti põhja ning puhastatud vesi tõuseb mahutis ülespoole. Selleks, et vähendada peale voolava vee tõttu settefaasis puhastatud vee ja reovee segunemist, on settefaasid viidud kellaaegadele, mil pealevoolu tõenäosus on väikseim. Puhastatud vesi pumbatakse suublasse ning puhastusprotsess algab otsast peale.

 

Joonised:

MSZ-one2clean-3-EW-2700L

MSZ-one2clean-5-EW-3750L

MSZ-one2clean-7-EW-4800L

MSZ-one2clean-9-EW-6500L

 

Elanike arv Mahuti suurus (L) Koormus liitrites päevas (Qd)
3 2700 450
5 3750 750
7 4800 1050
9 6500 1350