Eng Est Rus
Esita päring

Kümblustünnid

Küsi pakkumist
tootekategooriad

KUHU PAIGALDADA KÜMBLUSTÜNN?

Kümblustünn on mõnus viis tuua spaa oma koduaeda. Kümblustünni võib paigaldada aeda, terrassile, terrassi sisse, järve kaldale, sauna eesruumi ja nii edasi. Oluline on jälgida, et valitud kohas oleks pinnas tasane ja tünn oleks maapinnast natuke kõrgemal, et oleks tagatud õhu tsirkulatsioon. Koha valikul tuleb lisaks arvestada, et kümblustünni korsten jääks tuleohutuse tagamiseks hoonetest piisavale kaugusele.

KÜMBLUSTÜNNI KASUTAMINE

Enne kümblustünni veega täitmist veenduge, et suletud oleksid nii trapp kui ka
ahju kork. Enne ahjus tule süütamist peab kümblustünn olema veega täidetud nii, et vesi katab ahju ülemise kümblustünnis oleva toru ava vähemalt 5 cm ulatuses.
Vältimaks prahi ja mustuse sattumist vette, on soovitatav kümblustünn kinni katta kaanega. Kümblustünni ei tohi enne veest tühjendada, kuni söed pole ahjus täielikult kustunud.

MILLISEID LISASID SAAB VALIDA KÜMBLUSTÜNNILE?

Kümblustünnile on võimalik valida erinevaid lisasid. Levinumad on erinevad mullisüsteemid, led valgused (ühe ja mitmevärvilised), kümblustünni soojustus, erinevad laudised, erinevad soojustusega kaaned, joogialused, segamismõlad ja nii edasi. Kogu valik on välja toodud meie hinnakirjas.

Küsi pakkumist

Loe rohkem

Kümblustünnide sisud

  • Kohandatav vastavalt eelistustele
  • Võimalik tellida lisavarustust
Loe rohkem

Klaasplastist kümblustünn

  • Kergesti hooldatav
  • Võimalik tellida eri värvides
Loe rohkem

Eksklusiivne integreeritud ahjuga kümblustünn “Plastekor Deluxe”

  • Küttekeha integreeritud kümblustünni sisse
  • Võimalik valida välisviimistlust

Failid

PDF Icon

Kümblustünnide hinnakiri

Lae alla

Küsi pakkumist

Teised tooted

Septikud

Septikud

Settemahuti ehk septik on hea võimalus reoveekäitlemiseks – see vajab vähe hooldust ning puhastab vett mehaaniliselt.

Mahutid

Mahutid

Mahuti on lihtne ja soodne viis kogu majapidamise reovesi koguda kinnisesse mahutisse. Teatud piirkondades on see ainuke võimalus reovee käitlemiseks.

Biopuhastid

Biopuhastid

Biopuhastit peetakse tänapäeval kaasaegseimaks ja keskkonnasõbralikumaks reovee käitlemise lahenduseks.

Veemahutid

Veemahutid

Veemahuti eesmärk on hoiustada ja transportida loomade joogivett. Lisaks leiavad veemahutid laia kasutust erinevates istandustes kastmisvee...

Paakhaagised

Paakhaagised

Järelhaagisel veemahutid on mõeldud vee vedamiseks põllumajanduses või teedeehituses

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raam annab võimaluse veepaak kiirelt ja mugavalt auto peale tõmmata, muutes protsessi lihtsamaks ja ressursisäästlikumaks.

Lägamahutid

Lägamahutid

Lägamahutid on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses põhiliselt virtsa ja läga veoks. Lägamahutid on vastupidavad ja korrosioonikindlad.

Imbsüsteemid

Imbsüsteemid

Imbsüsteem on reovee pinnasesse immutamise süsteem. See võib koosneda imbtunnelitest, immutusplokkidest või imbtorudest, mida on lihtne paigaldada...

Kaevud

Kaevud

Meie tootevalikus on veemõõtjakaevud, siibrikaevud, õhueralduskaevud ja kanalisatsioonikaevud. Kaevude kestad on valmistatud klaasplastist...

Pumplad

Pumplad

Plastekor pakub väiksemaid pumplaid eramajapidamistele ja suuremaid pumplaid asulatrassidele.

Püüdurid

Püüdurid

Meie tootevalikus on liiva-mudapüüdur, I klassi õlipüüdur, II klassi õlipüüdur ja rasvapüüdur. Kõik püüdurid on valmistatud klaasplastist kerimismeetodil.

Lipumastid

Lipumastid

Lipumasti soetamine on ühekordne kulutus, sest klaasfiibrist mastid on pikaealised ja ilmastikukindlad ning ei vaja hilisemat hooldust. Samuti on nad kergesti paigaldatavad ning tänu kergele kaalule ning hingesüsteemiga jalale ka vajadusel ümberpaigaldatavad.