Eng Est Rus
Esita päring

Kompaktpumpla Edgar

Küsi pakkumist
Kompaktpumpla Edgar

Kompaktpumpla Edgar

Väikepumpla “Edgar” on iseankurduva pallikujulise konstruksiooniga pumpla. Sõltuvalt moodulite hulgast on võimalik pumpla paigaldus kuni sügavuseni 1700mm. Moodulid on omavahel liidetud keevisliitega ning on veetihedad. “Edgar” on sobilik, et pumbata vett kõrgemal asuvasse drenaaži või kanalisatsioonisüsteemi. Võrreldes “Juku” pumplaga on “Edgar” suurema kogumismahuga ning sobib seetõttu ka suurematele vooluhukadele. Suurem kogumismaht tagab väiksema lülitusarvu pumbale. “Edgar” sobib reo-, drenaaži- ja sadevete ülepumpamiseks eramutele või väiksematele majagruppidele. Sõltuvalt luugivalikust võib pumplat paigalda ka sõiduteede alla. Tänu valgele pumplakorpusele on seda mugav puhastada.
Võtke meiega ühendust hinnapakkumise saamiseks.

Tehnilised näitajad
Korpuse Ø: – 850 mm
Pumpla kõrgus H (koos luugiga)- H800…1700
Sisemine torustik Ø: – DN32, cam-lock liitmik, tagasilöögiklapp.
Kasulik maht : – 250 liitrit
Kaal ilma pumbata: – 40 kg

Erilahendused
Erilahendusena saab pumpale paigaldada ka soojustuskesta ning vajadusel ka küttekaabliga pumpla ümbritseda.

Küsi pakkumist

Teised tooted

Septikud

Septikud

Settemahuti ehk septik on hea võimalus reoveekäitlemiseks – see vajab vähe hooldust ning puhastab vett mehaaniliselt.

Mahutid

Mahutid

Mahuti on lihtne ja soodne viis kogu majapidamise reovesi koguda kinnisesse mahutisse. Teatud piirkondades on see ainuke võimalus reovee käitlemiseks.

Biopuhastid

Biopuhastid

Biopuhastit peetakse tänapäeval kaasaegseimaks ja keskkonnasõbralikumaks reovee käitlemise lahenduseks.

Veemahutid

Veemahutid

Veemahuti eesmärk on hoiustada ja transportida loomade joogivett. Lisaks leiavad veemahutid laia kasutust erinevates istandustes kastmisvee...

Paakhaagised

Paakhaagised

Järelhaagisel veemahutid on mõeldud vee vedamiseks põllumajanduses või teedeehituses

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raam annab võimaluse veepaak kiirelt ja mugavalt auto peale tõmmata, muutes protsessi lihtsamaks ja ressursisäästlikumaks.

Lägamahutid

Lägamahutid

Lägamahutid on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses põhiliselt virtsa ja läga veoks. Lägamahutid on vastupidavad ja korrosioonikindlad.

Imbsüsteemid

Imbsüsteemid

Imbsüsteem on reovee pinnasesse immutamise süsteem. See võib koosneda imbtunnelitest, immutusplokkidest või imbtorudest, mida on lihtne paigaldada...

Kaevud

Kaevud

Meie tootevalikus on veemõõtjakaevud, siibrikaevud, õhueralduskaevud ja kanalisatsioonikaevud. Kaevude kestad on valmistatud klaasplastist...

Pumplad

Pumplad

Plastekor pakub väiksemaid pumplaid eramajapidamistele ja suuremaid pumplaid asulatrassidele.

Püüdurid

Püüdurid

Meie tootevalikus on liiva-mudapüüdur, I klassi õlipüüdur, II klassi õlipüüdur ja rasvapüüdur. Kõik püüdurid on valmistatud klaasplastist kerimismeetodil.

Kümblustünnid

Kümblustünnid

Kümblustünn on mõnus viis tuua spaa oma koduaeda. Kümblustünni võib paigaldada aeda, terrassile, terrassi sisse, järve kaldale, sauna eesruumi ja nii edasi

Lipumastid

Lipumastid

Lipumasti soetamine on ühekordne kulutus, sest klaasfiibrist mastid on pikaealised ja ilmastikukindlad ning ei vaja hilisemat hooldust. Samuti on nad kergesti paigaldatavad ning tänu kergele kaalule ning hingesüsteemiga jalale ka vajadusel ümberpaigaldatavad.