Eng Est Rus
Esita päring

Eksklusiivne integreeritud ahjuga kümblustünn “Plastekor Deluxe”

Küsi pakkumist
Eksklusiivne integreeritud ahjuga kümblustünn “Plastekor Deluxe”

Eksklusiivne integreeritud ahjuga kümblustünn “Plastekor Deluxe”

Plastekor Deluxe on uusima disainiga klaasplastist sisuga kümblustünn, mille klaasuksega küttekeha on integreeritud kümblustünni sisse. Välisviimistluseks on võimalik valida 20mm kuusk, lehis, tamm või termopuit. Kümblustünn mahutab mugavalt kuni 8 inimest.

Kümblustünni juurde on võimalik tellida led valgus või mullisüsteem, et muuta see veelgi eksklusiivsemaks. Lisaks saab kaasa osta erinevaid lisasid: trepp, korstna sädemepüüdja, korstna pikendus, mõla, puidust joogialus.

  • Läbimõõt 1850mm
  • Kõrgus 1000mm
  • Maht 1150 liitrit
  • Mahutab kuni 8 inimest
  • Kütteaeg ca 2h
  • Ahi 18kw

Küsi pakkumist

Joonised

PDF Icon

Hinnakiri

Lae alla

Teised tooted

Septikud

Septikud

Settemahuti ehk septik on hea võimalus reoveekäitlemiseks – see vajab vähe hooldust ning puhastab vett mehaaniliselt.

Mahutid

Mahutid

Mahuti on lihtne ja soodne viis kogu majapidamise reovesi koguda kinnisesse mahutisse. Teatud piirkondades on see ainuke võimalus reovee käitlemiseks.

Biopuhastid

Biopuhastid

Biopuhastit peetakse tänapäeval kaasaegseimaks ja keskkonnasõbralikumaks reovee käitlemise lahenduseks.

Veemahutid

Veemahutid

Veemahuti eesmärk on hoiustada ja transportida loomade joogivett. Lisaks leiavad veemahutid laia kasutust erinevates istandustes kastmisvee...

Paakhaagised

Paakhaagised

Järelhaagisel veemahutid on mõeldud vee vedamiseks põllumajanduses või teedeehituses

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raam annab võimaluse veepaak kiirelt ja mugavalt auto peale tõmmata, muutes protsessi lihtsamaks ja ressursisäästlikumaks.

Lägamahutid

Lägamahutid

Lägamahutid on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses põhiliselt virtsa ja läga veoks. Lägamahutid on vastupidavad ja korrosioonikindlad.

Imbsüsteemid

Imbsüsteemid

Imbsüsteem on reovee pinnasesse immutamise süsteem. See võib koosneda imbtunnelitest, immutusplokkidest või imbtorudest, mida on lihtne paigaldada...

Kaevud

Kaevud

Meie tootevalikus on veemõõtjakaevud, siibrikaevud, õhueralduskaevud ja kanalisatsioonikaevud. Kaevude kestad on valmistatud klaasplastist...

Pumplad

Pumplad

Plastekor pakub väiksemaid pumplaid eramajapidamistele ja suuremaid pumplaid asulatrassidele.

Püüdurid

Püüdurid

Meie tootevalikus on liiva-mudapüüdur, I klassi õlipüüdur, II klassi õlipüüdur ja rasvapüüdur. Kõik püüdurid on valmistatud klaasplastist kerimismeetodil.

Kümblustünnid

Kümblustünnid

Kümblustünn on mõnus viis tuua spaa oma koduaeda. Kümblustünni võib paigaldada aeda, terrassile, terrassi sisse, järve kaldale, sauna eesruumi ja nii edasi

Lipumastid

Lipumastid

Lipumasti soetamine on ühekordne kulutus, sest klaasfiibrist mastid on pikaealised ja ilmastikukindlad ning ei vaja hilisemat hooldust. Samuti on nad kergesti paigaldatavad ning tänu kergele kaalule ning hingesüsteemiga jalale ka vajadusel ümberpaigaldatavad.