Eng Est
Esita päring

Strong mahuti PE

Küsi pakkumist
Strong mahuti PE

Strong mahuti PE

Strong mahutid sobivad hästi eramu reovee ja sademevee kogumiseks, samuti joogi- ja tuletõrjevee varude hoiustamiseks. Valida saab sobiva läbimõõduga teenindusava ja vajaliku luugilahenduse. Mahutid on valmistatud tugevast PE topeltseinaga spiraaltorust ja sfäärilise kujuga otspinnad tagavad vastupidavuse nii paigaldusel kui ka võimalikele mehaanilistele vigastustele.

Strong mahuti PE on praktiliselt hooldusvaba, nõudes tähelepanu vaid täitumisel. Mahuti täitumisest annab märku ületäitumise alarmseade, mida on võimalik lisaseadmena juurde tellida.

Mahutite joonise ja võimalikud valikud teenindusavale ning luugile leiate klikates paremal ülaservas olevale “Joonis.pdf” lingile.

ID1000 – 2400 mm. STRONG mahutieid kasutatakse reovee, sademevee, tuletõrjevee ja tarbevee kogumiseks.

ID1000 mahuti

Läbimõõduga ID1000 mm on saadaval mahutid mahutavusega 1 – 10 m.


ID1600 mahuti

Läbimõõduga ID1600 mm on saadaval mahutavusega 10 – 25 m3.


ID2400 mahuti

ID2400 mahutid sobivad hästi reovee, sademevee, joogivee ja tuletõrjevee kogumiseks.

Läbimõõduga ID2400 mm on saadaval mahutavusega 25 – 60 m3.


Alarmseade Tank-Check TC-412

Mahutitele ja väikepumplatele pakume juhtmevaba alarmseadet Tank Check TC-412.

Juhtmevaba nivooandur Tank-Check TC-412 koosneb kahest osast:

1. Saatjast, mis paigaldatakse mahuti või pumpla teenindusava siseküljele ja mille küljes olev nivooandur jälgib veetaset mahutis.

2. Juhtpaneelist, mis paigaldatakse hoonesse.

Sobivale kõrgusele reguleeritud nivooandur kontrollib täituvuse taset ja edastab andmed saatja abil juhtpaneeli. Kui veetase mahutis või pumplas ei ole jõudnud nivooanduri reguleeritud kõrguseni, siis põleb juhtpaneelis roheline tuli „OK“. Kui veetase jõuab andurini, siis rakendub täitumise alarm „FULL“ – juhtpaneeli punane signaallamp hakkab vilkuma ning annab helisignaali.

Mahuti tühjendamise käigus tuleb kontrollida ka nivooandurit ja vajadusel eemaldada selle küljest hõljum, mis võib anduri tööd häirida.

Küsi pakkumist

Joonised

PDF Icon

ID1000 mahuti

Lae alla
PDF Icon

ID1600 mahuti

Lae alla
PDF Icon

ID2400 mahuti

Lae alla

Teised tooted

Septikud

Septikud

Settemahuti ehk septik on hea võimalus reoveekäitlemiseks – see vajab vähe hooldust ning puhastab vett mehaaniliselt.

Mahutid

Mahutid

Mahuti on lihtne ja soodne viis kogu majapidamise reovesi koguda kinnisesse mahutisse. Teatud piirkondades on see ainuke võimalus reovee käitlemiseks.

Biopuhastid

Biopuhastid

Biopuhastit peetakse tänapäeval kaasaegseimaks ja keskkonnasõbralikumaks reovee käitlemise lahenduseks.

Veemahutid

Veemahutid

Veemahuti eesmärk on hoiustada ja transportida loomade joogivett. Lisaks leiavad veemahutid laia kasutust erinevates istandustes kastmisvee...

Paakhaagised

Paakhaagised

Järelhaagisel veemahutid on mõeldud vee vedamiseks põllumajanduses või teedeehituses

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raam annab võimaluse veepaak kiirelt ja mugavalt auto peale tõmmata, muutes protsessi lihtsamaks ja ressursisäästlikumaks.

Lägamahutid

Lägamahutid

Lägamahutid on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses põhiliselt virtsa ja läga veoks. Lägamahutid on vastupidavad ja korrosioonikindlad.

Imbsüsteemid

Imbsüsteemid

Imbsüsteem on reovee pinnasesse immutamise süsteem. See võib koosneda imbtunnelitest, immutusplokkidest või imbtorudest, mida on lihtne paigaldada...

Kaevud

Kaevud

Meie tootevalikus on veemõõtjakaevud, siibrikaevud, õhueralduskaevud ja kanalisatsioonikaevud. Kaevude kestad on valmistatud klaasplastist...

Pumplad

Pumplad

Plastekor pakub väiksemaid pumplaid eramajapidamistele ja suuremaid pumplaid asulatrassidele.

Püüdurid

Püüdurid

Meie tootevalikus on liiva-mudapüüdur, I klassi õlipüüdur, II klassi õlipüüdur ja rasvapüüdur. Kõik püüdurid on valmistatud klaasplastist kerimismeetodil.

Kümblustünnid

Kümblustünnid

Kümblustünn on mõnus viis tuua spaa oma koduaeda. Kümblustünni võib paigaldada aeda, terrassile, terrassi sisse, järve kaldale, sauna eesruumi ja nii edasi

Lipumastid

Lipumastid

Lipumasti soetamine on ühekordne kulutus, sest klaasfiibrist mastid on pikaealised ja ilmastikukindlad ning ei vaja hilisemat hooldust. Samuti on nad kergesti paigaldatavad ning tänu kergele kaalule ning hingesüsteemiga jalale ka vajadusel ümberpaigaldatavad.