Eng Est Rus
Esita päring

Biopuhasti OneAdvanced

Küsi pakkumist
Biopuhasti OneAdvanced

Biopuhasti OneAdvanced

Enimmüüdud biopuhasteid Eestis, millel on kohapeal esindaja ja usaldusväärne hoolduspartner. OneAdvance sisaldab lisaks baaspaketile ka automaatset koormustuvastust.

Annuspuhastuse tehnoloogial põhinev reoveesüsteemi suurim erinevus teistest aktiivmuda puhastitest on see, et  puhastusefektiivsus tagatakse ka väga ebaühtlastel koormustel.

Graf puhastite tehnoloogiline tasakaal on dimensioneeritud hüdraulilise koormuste kõikumisele, suutes vastu võtta lühiajalaliselt pea 50% suuremat koormust, kui ettenähtud puhasti maksimaalne jõudlus selleks ette nähtud on.

Puhastusprotsesse mahutites juhib automaatika plokk avades ja sulgedes magnetklappe, käivitades õhupuhurit vastavalt tehase poolt seadistatud ajatabelile.

 

Protsessid mida juhitakse ühe süsteemsetes mahutites liigitatakse kolme faasi:

1. Aeratsioon

2. Selitusfaas

3. Heitvee väljapumbe

 

Protsessid mida juhitakse kahe või enama süsteemi mahutites liigitatakse viite faasi:

1. Täitefaas

2. Aeratsioon

3. Selitusfaas

4. Väjapumbe

5. Liigmuda tagastus

 

Selgitused protsesside kohta:

1) Täitefaas, protsess mille käigus juhtautomaatika käivitab õhupuhuri, avab magnetklapi suunates õhu etteande õhklifti. Selle protsessi käigus surutakse teatud aja vältel õhk plastkonstruktsioon, tekitades sellega värske reovee liikumise puhastusprotsessi.

2) Aeratsioon, protsess mille käigus juhtautomaatika käivitab õhupuhuri, avab magnetklapi suunates õhu peenmull taldrik/toru difuusorisse. Selle protsessi käigus seotakse ja segatakse reovesi, eesmärgil tekitada mikroorganismid protsessis, mis lagundavad reovett.

3) Selitusfaas, protsess mille käigus lõpetatakse automaatika poolt puhuri töö ja suletakse klapid. Settefaasi käigus ladestub orgaanika põhja ja pinnale kerkib puhastatud vesi.

4) Väjapumbe, protsess mille käigus juhtautomaatika käivitab õhupuhuri, avab magnetklapi suunates õhu väljapumpe õhklifti. Selle protsessi käigus surutakse teatud aja vältel õhk plastkonstruktsioon, tekitades selles puhastatud vee välja pumpe läbi ettenähtud proovivõtukaevu.

5) Liigmuda tagastus, protsess mille käigus juhtautomaatika käivitab õhupuhuri, avab magnetklapi suunates õhu tagasipumpe õhklifti. Selle protsessi käigus surutakse teatud aja vältel õhk plastkonstruktsioon, tekitades selles värske reovee liikumise puhastusprotsessi mahutisse.

 

Toode Koormus liitrites päevas
4 450
6 750
8 1050
10 1350
14 2100
16 2700

Küsi pakkumist

Joonised

PDF Icon

Joonis

Lae alla
PDF Icon

Joonis - One advance

Lae alla

Teised tooted

Septikud

Septikud

Settemahuti ehk septik on hea võimalus reoveekäitlemiseks – see vajab vähe hooldust ning puhastab vett mehaaniliselt.

Mahutid

Mahutid

Mahuti on lihtne ja soodne viis kogu majapidamise reovesi koguda kinnisesse mahutisse. Teatud piirkondades on see ainuke võimalus reovee käitlemiseks.

Biopuhastid

Biopuhastid

Biopuhastit peetakse tänapäeval kaasaegseimaks ja keskkonnasõbralikumaks reovee käitlemise lahenduseks.

Veemahutid

Veemahutid

Veemahuti eesmärk on hoiustada ja transportida loomade joogivett. Lisaks leiavad veemahutid laia kasutust erinevates istandustes kastmisvee...

Paakhaagised

Paakhaagised

Järelhaagisel veemahutid on mõeldud vee vedamiseks põllumajanduses või teedeehituses

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raamiga veemahutid

Multilift raam annab võimaluse veepaak kiirelt ja mugavalt auto peale tõmmata, muutes protsessi lihtsamaks ja ressursisäästlikumaks.

Lägamahutid

Lägamahutid

Lägamahutid on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses põhiliselt virtsa ja läga veoks. Lägamahutid on vastupidavad ja korrosioonikindlad.

Imbsüsteemid

Imbsüsteemid

Imbsüsteem on reovee pinnasesse immutamise süsteem. See võib koosneda imbtunnelitest, immutusplokkidest või imbtorudest, mida on lihtne paigaldada...

Kaevud

Kaevud

Meie tootevalikus on veemõõtjakaevud, siibrikaevud, õhueralduskaevud ja kanalisatsioonikaevud. Kaevude kestad on valmistatud klaasplastist...

Pumplad

Pumplad

Plastekor pakub väiksemaid pumplaid eramajapidamistele ja suuremaid pumplaid asulatrassidele.

Püüdurid

Püüdurid

Meie tootevalikus on liiva-mudapüüdur, I klassi õlipüüdur, II klassi õlipüüdur ja rasvapüüdur. Kõik püüdurid on valmistatud klaasplastist kerimismeetodil.

Kümblustünnid

Kümblustünnid

Kümblustünn on mõnus viis tuua spaa oma koduaeda. Kümblustünni võib paigaldada aeda, terrassile, terrassi sisse, järve kaldale, sauna eesruumi ja nii edasi

Lipumastid

Lipumastid

Lipumasti soetamine on ühekordne kulutus, sest klaasfiibrist mastid on pikaealised ja ilmastikukindlad ning ei vaja hilisemat hooldust. Samuti on nad kergesti paigaldatavad ning tänu kergele kaalule ning hingesüsteemiga jalale ka vajadusel ümberpaigaldatavad.